top of page
foto-beach_edited.jpg

TURNAJE

SC Koráb

TURNAJOVÝ MANUÁL
reklama_letak_koncepce_2018.jpg
garantovana_delka_turnaje_all1000.jpg

Rozdělení obtížnosti

 

Účastníci zpravidla ví, do jaké kategorie pokročilosti patří. V případě pochybností se prosím obraťe na organizátora, rád Vám poradí.

 

V každém případě platí, že turnaje pro začátečníky a amatérské turnaje si dobře zahrají hráči, kteří nemají velké zkušenosti s volejbalem.

 

U pokročilých hráčů se předpokládá, že mají za sebou určité volejbalové zkušenosti (Night Beach cup Tour a Domyno Open).

Dochvilnost a omluvy

 

Dobrým zvykem je u nás chodit na turnaje včas, tedy 15 min před celou hodinou. Výhodou je, že pak nikdo na nikoho zbytečně nečeká. Máte-li nějaký problém, spojte se včas (nejlépe den předem) s organizátorem.

 

Nemůžete-li se ze závažných důvodů zúčastnit turnaje, na který jste se přihlásili, postupujte podle následujícího postupu. 

Odhlašování a omluvy z turnajů

a) před uzávěrkou odhlášek (více než 3 dny před začátkem turnaje):

... Pokud jste se přihlašovali přes mail, odhlaste se mailem na beach@domyno.cz

... Pokud se něco nedaří, kontaktujte organizátora 

b) po uzávěrce odhlášek (méně než 3 dny před začátkem turnaje):

b.1) V případě odhlášení bez udání důvodu omluvy je požadováno uhrazení penále ve výši plného startovného za dvojici

... Odhlášení je možné pouze přes organizátora

 

b.2) V případě omluvy či odhlášení ze závažného důvodu je dvojice automaticky evidována, při třetím pozdním odhlášení bez ohledu na důvod odhlášení je požadováno uhrazení penále ve výši plného startovného za dvojici

... Odhlášení je možné pouze přes organizátora 

c) neomluvená neúčast na turnaji:

... Pokud dvojice na turnaj vůbec nedorazí a neozve se organizátorovi do jeho začátku (z jakéhokoli důvodu), je striktně a bez výjimek požadováno uhrazení penále ve výši plného startovného za dvojici

_________________________

 

Výše uvedená pravidla pro odhlášky se neuplatňují, dojde-li ke zrušení turnaje ze strany organizátora z důvodu nenaplění minimálního počtu dvoji

standard_jpeg_1000.jpg
bottom of page