top of page

SOUSTŘEDĚNÍ

 BEACHVOLEJBALOVÁ ŠKOLA PRHAHA

LÉTO

Po loňské velmi úspěšné sezóně, kdy navštěvovalo školu plážového volejbalu přes 230 mladých sportovců  i vás rádi přivítáme v našem areálu. Účastníme se pražské JUNIOR BEACHLIGY  v letních měsících i svazových turnajů.

 

Škola plážového volejbalu (DOMYNO) je pod metodickým vedením šéftrenéra Mgr. Martina Tichého, bývalého dlouholetého reprezentanta ČR, několikanásobného mistra ČR, člena metodické komise beachvolejbalu a trenéra reprezentace neslyšících.

Škola plážového volejbalu (KORÁB) je pod metodickým vedením šéftrenéra Jaroslava Malčíka, profesionálního trenéra beachvolejbalu, mistra ČR šestkového volejbalu, se zahraničním angažmá - v Portugalsku, Německu a Rakousk. Reprezentační trenér juniorských kategorií beachvolejbalu - ME U21, U18. Trenérská licence 2 třídy.

Provoz školy zajišťuje  Bc. Martin Šrámek bývalý profesionální extraligový hráč, několikanásobný mistr ČR  a licencovaného trenér beachvolejbalu.

SC Koráb

Nádherné sportovní centrum, plně vybavené s krásnou restaurací a welness v centru Prahy. Čtyři kurty na beachové sporty, fotbalové hřiště s umělou trávou, posilovna a krásné okolí s výhledem na matičku Prahu.

2X1A4389.jpg
Cena: 3 990,- Kč

Kojetín

BV areál je v prostředěí nádherného koupaliště s vyhřívanými bazény a krásnou zelení. Čtyři kurty s parametry pro pořádání MČR jsou přímo vedle kempu. Chatky pro čtyři, kompletně vybavený kemp a krásná příroda v okolí řeky Moravy.

IMG_20190808_123103.jpg
Cena: 5 490,- Kč
bottom of page